Oficjalna strona

Polish English

Marcin Prus. Wszystkie barwy siatkówki

Jeśli sądzisz, że życie znanych sportowców to sielanka – masz rację. Jeśli twierdzisz, że jest im łatwiej niż innym – również nie będę mówił, że jest inaczej. Są jednak tematy, o których zapewne nie masz pojęcia.
Chcesz wiedzieć, co się dzieje w momencie, kiedy gasną światła? Jestem pewny, że tak. Masz tu sto procent prawdy o jasnych i ciemnych stronach zawodowego sportu.
To nie jest kolejna książka napisana przez anonimowego dziennikarza, który chce się wybić na czyjejś sławie.
To szczere wyznanie człowieka, który zjadł zęby na siatkówce.
Na tym, na czym znam się najlepiej.

Cena
39,90 zł
Szczegóły produktu

Na rynku niewiele jest książek o tematyce siatkarskiej. Dlatego z wielką radością witamy „Wszystkie barwy siatkówki” autorstwa byłego reprezentanta Polski Marcina Prusa.

– Nikt tak jak ja nie poznał świata siatkarskiego z każdej jego strony. Moja książka opowiada o tym, jak wygląda sportowa rzeczywistość z mojego punktu widzenia. Krąży na jej temat wiele plotek, ja je prostuję – powiedział Marcin Prus.

Oficjalna premiera będzie miała miejsce podczas XI Memoriału Huberta Wagnera w płockiej Orlen Arenie. Kibice będą mogli porozmawiać, podyskutować, a także otrzymać autograf od autora podczas spotkania, które odbędzie się w sobotę 7 września.

– „Wszystkie barwy siatkówki” to owoc sześcioletniej przygody z kadrą narodową oraz… jedenastoletniego rozbratu z tą dyscypliną – mówi Prus. – Do tej pory nie było książki, która przedstawiałaby życie siatkarza od podszewki, z przyjemnościami i radościami, z kontuzjami, bólem i wyrzeczeniami. Chciałem przelać na papier swoje odczucia, które siedziały gdzieś głęboko. Nie zawsze można było o tym rozmawiać, zdecydowanie prościej było to opisać. Dużo miejsca poświęciłem czasom juniorskim. Nie brak też historii rodem z seniorskich parkietów, których świat do tej pory nie słyszał.

Autor: Marcin Prus

Liczba stron: 296 + wkładka zdjęciowa

Format: 140x205

Okładka: Twarda, lakier puchnący, wstążka zakładkowa

Rok wydania: 2013

ISBN: 978-83-7924-010-4

Książki wysyłane będą 6 września 2013 roku.